Jaunumi

  Paziņojums!
  Ievērojot piesardzības noteikumus, distanci un atbildību pret citiem, SIA SDK aicina apmeklēt mūsu veikalu
  Ievērojot piesardzības noteikumus, distanci un atbildību pret citiem, SIA SDK aicina apmeklēt mūsu veikalu, iegādāties kvalitatīvo BRP tehniku, rezerves daļas un aksesuārus!
  Rezerves daļas un aksesuārus iespējams rezervēt arī pa tālruni un ir iespējama to piegāde ar kurjeru!
   
  Sīkāka informācija 675 20 275 ☎️
  Triumph Rocket 3 prezentācija
  2020.gada jaunā Triumph Rocket 3 modeļa prezentācija

    “Triumph Rīga” šodien, 13.februārī, prezentēja britu zīmola Triumph jaunāko, lielāko pasaulē sērijveida motocikla Triumph Rocket 3 Baltijā. Tas notika SIA “SDK” telpās ,Brīvības gatvē 401, Rīgā.
  Triumph Rocket 3 ražošana tika uzsākta pirms 16 gadiem, un tālajā 2004. gadā tas bija lielākais sērijveida motocikls pēc dzinēja apjoma pasaulē. Tagad otrās paaudzes “Rocket 3 R” un “Rocket 3 GT” ir jauna leģenda ar uzlabotiem jaudas parametriem un svaru. Jānis Rozītis par jauno motociklu bija lakonisks: " Elektroniskos ierobežotājus var atslēgt? Jā? Tad normāls mocis." Pauls Timrots no "Zebra" uzreiz deva savu ieskatu - " Tuklais Triumfs". Motocikls ar svaru un jaudu". SIA "SDK" finanšu vadītājs Ģirts Rantiņš:" "Triumph" zīmolu pārstāvam jau pusotru gadu un šai laikā esam Latvijas tirgū pārdevuši ap 50 spēkratu. No hobija tas īsā laikā kļuvis par stabilu produktu tirgū. Tātad esam šeit ilgtermiņā. Jaunais Triumph Rocket 3 R un GT versija ir nopietns motocikls nobriedušam braucējam".
  Ar pasaulē lielāko ražošanā esošo motocikla dzinēju 2500 cm3, jaunais “Rocket 3 R” un “Rocket 3 GT” nodrošina lielāku jaudu, salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi 167 zs/6000 un par 11% un labāku griezes momentu - 221Nm @ 4000 apgr, apvienojot iespaidīgo muskuļoto eksterjeru un lakonisko stilu, ieskaitot jaunāko elektronisko tehnoloģiju sasniegumus motocikla vadības aprīkojumā 2020. gada sezonā.
  1. Rocket 3 R – motocikls pilsētai, ielas manevrētspējai un jaudīgam paātrinājumam;
  2. Rocket 3 GT – motocikls ceļojumiem, ar komfortablu sēdpozīciju un un relaksētu kāju balstu vadību.
  Kā jau jaudīgam motociklam, tas ieturēts muskoļotā torsā un izpildīts lieliskā stilā. Priekšējie jaudīgas gaismas lukturi, novatoriski skulpturāla 3 kanālu izplūdes sistēma, slēpti salokāmi kāju balsti un efektīga dizaina alumīnija riteņu diski ar iespaidīgu 240 mm aizmugurējo riepas izmēru. Komfortabls un maināms divvietīgs un vienvietīgs sēdeklis nodrošina gan labsajūtu solo braucienam, gan ceļojumam divatā. Būtiski, ka transformācija neprasa lielas piepūles.
  Monobloka bremzes un regulējama Showa piekare. Ride-gain tehnoloģija, ieskaitot otrās paaudzes TFT instrumentu vadību ar izgaismoti slēdžiem, optimizēta ABS un dzinēja vadība, četri braukšanas režīmi (Road, Rain, Sport un Rider constructable), moderns, visaptverošs apgaismojums, kalnu bremze, kruīza kontrole, bezkontakta atslēgas savienojums. Abu motociklu modeļu mērķauditorija ir aktīvs, veiksmīgs un atraktīvs braucējs, kuram patīk gan individuāli izbraucieni, gan ceļojumi kolektīvā grupā.
  Triumph Rocket3 R / GT piedāvā izbaudīt spēka pilnu braucienu, bez saspringuma un ar pārliecību.
  Motocikla cena ir Triumph Rocket3 R – 22 999 Eur un Rocket3 GT – 23 999 Eur.
  ”Triumph Rīga” savu darbību uzsāka 2018. gada 14.jūnijā un pārstāv Latvijā, Lietuvā vienu no pasaules vecākajiem motociklu ražotāja zīmoliem “Triumph Motorcycles LTD”, kurš dibināts 1902. gadā Apvienotajā Karalistē. Šodien tas ir viens no lielākajiem britu ražotājiem un 2019. gada pārdoto motociklu skaits pasaulē pimo reizi sasniedza 67 000, kas ir par 3,5% labāks rādītājs nekā 2018. gadā. SIA “SDK ” iekļāvis savā spektrā motociklu zīmola tirgotāju “Triumph Rīga” ( darbība uzsākta 2018.gada 14.jūnijā) un pats uzņēmums dibināts 1997. gadā, lai izplatītu Latvijā kvalitatīvu tehniku darbam un atpūtai uz ūdens, zemes un sniega.

  Paziņojums!
  SIA "SDK" kolektīvs informē, ka šajā gadā veikala pēdējā darba diena būs 20.decembris, un darbu atsāksim 2020.gada 2.janvārī!

    SIA "SDK" kolektīvs informē, ka šajā gadā veikala pēdējā darba diena būs 20.decembris, un darbu atsāksim 2020.gada 2.janvārī! ????❄️
  Esiet laipni gaidīti iegādāties BRP tehniku, rezerves daļas un apģērbu, kā arī veikt rezerves daļu pasūtījumus laicīgi!

  Ar cieņu,
  SIA "SDK" kolektīvs

  Tālrunis uzziņām: 675 20 275

  Cross Country Priekuļi 2019
  Latvijas kausa 5.posms
  26. oktobrī Priekulē, Priekules mototrasē norisināsies Latvijas kausa noslēdzošais, piektais posms Cross Country.
   
  Šis posms sportistiem būs interesants, jo sacensības notiks jaunā trasē. Visiem dalībniekiem tā būs jauna pieredze, jo, kā pastāstīja Latvijas motosporta federācijas (LaMSF) enduro komisijas vadītājs Kaspars Ērkulis, trasē būs „kokteilis”. Kā arī šajā posmā seši ātrākie saņems papildus punktus.
   
  LaMSF enduro komisijas vadītājs Kaspars Ērkulis atklāja, ka „Priekulē trase ir veidota no jauna. Vēl aktīvi strādājam pie tās izveides. Bet jau tagad zināms, ka trasē ir iekļauta Priekules mototrase, blakus esošais grants karjers, meža posms un pļava. Tāpēc varētu teikt, Priekulē būs „kokteilis”, pa druskai no visa – mototrase, grants karjers, mežs un pļava. Sacensības būs interesantas ikvienam sportistam, jo trase nebūs vienveidīga un garlaicīga. Tajā būs vietas, kur varēs atpūsties un vietas, kur būs kārtīgi jāpastrādā.” Trases kopējais apļa garums aptuveni 6,3 kilometri. Trase būs enduro tipa, galvenokārt ar grants segumu. „Šis reģions ir bagāts ar granti un smilti, tāpēc par lieliem dubļiem nav ko satraukties. Trasē visas vietas būs izbraucamas,” stāsta Kaspars Ērkulis un atgādina, ka „šis būs noslēdzošais Latvijas kausa Cross Country posms un pirmās sešas vietas katrā klasē iegūs papildus punktus gada kopvērtējumam. „Forši” ir tas, ka trase būs pilnīgi jauna visiem braucējiem. Nevienam nav priekšrocības. Tas, ka pa šo trasi visi brauks pirmo reizi, es domāju, ka tas noslēdzošo Cross Country posmu padarīs vēl aizraujošāku. Uz tikšanos Priekulē,” tā Kaspars Ērkulis.
  Cross Country Priekuļi 2019
  SIA SDK dalība sacensībās

  Sestdien, 26.oktobrī norisinājās Latvijas kausa piektais posms Cross Country Priekule 2019! ????????
  SIA SDK komandu kvadriciklu ieskaitē pārstāvēja SDK komandas braucējs Rolands Puravs, kurš sīvā konkurencē izcīnija godalgoto 2.vietu! ????????

  Enduro rallijs Zante 2019
  Baltijas 2.posms 06.07.2019

  Moto-tūrisma pasākums Enduro Rallijs 2019, 6.jūlijs, Zante, Latvija

  Enduro Rallijs ir motosporta veids, kur komandai, kas sastāv no diviem sportistiem (Tūristu klasē iespējami arī vairāki dalībnieki), jābrauc pa GPS iekārtā iezīmētu maršrutu, jāsacenšas speciālajos testos uz ātrumu un jāveic citi dažādas sarežģītības speciālie testi un uzdevumi. 

  Papildus jau ierastajām rallija klasēm, ieviesta vēl viena bezceļu bagijiem paredzēta klase – SSV, kurā iespējams startēt diviem braucējiem ar vienu transportlīdzekli. Kā arī ir veiktas dažādas izmaiņas trases konfigurācijā, lielākā no tām mainīts trases virziens, šogad tas būs pretējs ierastajam. Nav aizmirsts arī par Tūristu klases braucējiem, kuriem tiek gatavots no pamatrases vēl atšķirīgāks pārbrauciena maršruts par iepriekšējos gados izbraukto.

  Organizators – Moto Piedzīvojumu Klubs apPasaule.

  ENDURO RALLIJS - ir motosporta veids, kur komandai, kas sastāv no diviem cilvēkiem (Tūristu klasē iespējami arī vairāki dalībnieki), jābrauc pa GPS iekārtā iezīmētu maršrutu, jāsacenšas speciālajos testos uz ātrumu un jāveic citi dažādas sarežģītības speciālie testi un uzdevumi. 

   

  KLASES

  Augstākas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem, veicama ar sporta motociklu vai pilnpiedziņas kvadraciklu. Tehniski sarežģītu un fiziski grūtu šķēršļu pārvarēšana – smiltis, dubļi, izcirtumi, grāvji

  Hard Enduro klase - moto tehnika līdz 129 kg

  Hard Enduro Hobby klase - moto tehnika līdz 129 kg, un braucējam nekad nav bijusi izsniegta gada enduro licence

  ATV Quads klase - kvadracikli ar riteņu formulu 4x4

   

  Vidējas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem veicama ar ielas enduro motociklu (virs 130kg) vai kvadraciklu ar aizmugurējo riteņu piedziņu. 

  Soft Enduro klase - moto tehnika no 130 kg un vairāk

  Sport Quads klase - kvadracikli ar riteņu formulu 4x2

  SSV - Viens transportlīdzeklis ar diviem braucējiem 

   

   

  Vienkāršota distance, kuru var veikt bez lielas pieredzes motosportā ar mototehniku, kas piemērota braukšanai pa cietu segumu – grants ceļiem, stigām un takām. 

  Tūristu klase – nav noteikts ne dalībnieku skaits komandā, ne moto tehnikas vienību skaits, ne tips. Mototehnikas vienības var būt atšķirīgas. Klasei netiek uzskaitīti un aprēķināti sacensību rezultāti un netiek noteikti uzvarētāji. Visus kontrolpunktus apmeklējušās komandas tiks apbalvotas ar sertifikātiem par sekmīgu piedalīšanos. 

   

  TRASES GARUMS: līdz 120 km, ieskaitot speciālos testus, Tūristu klasei līdz 100 km

   

  KONTROLPUNKTI: līdz 40 

  SPECIĀLIE TESTI: Krosa tests Lasīšu smilšu karjers, Extreem tests Kalniešu mototrase

  Piedalās klases - Hard Enduro, Hard Enduro Hobby, ATV Quads, Soft Enduro un Sport Quads

   

  LA.LV testē Can-Am Ryker Rally 900
  Can-Am Ryker Rally 900 tests

  No vienas puses tricikls ir tricikls: braucamrīks ar trijiem riteņiem. Bet ir arī viedoklis, ka tas ir motocikls, kam nācis klāt trešais ritenis vai nu priekšā vai aizmugurē, bet ne blakus, jo tad tas būtu motocikls ar blakusvāģi. Trešais viedoklis: tas ir automobilis, kam trūkst viena riteņa.

  Autoražošanas vēsturē tādi mēģinājumi ir bijuši un ir, bet parasti tiem ir virsbūve, sēdvietas kā automobilī un apaļa stūre. Pēc Otrā pasaules PSRS ražoja šādus automobiļus ar motocikla dzinēju kara invalīdiem. Vēlāk gan tiem parādījās ceturtais ritenis: šo braucamlīdzekli labi var redzēt padomju komēdijā “Operācija I un citi Šurika piedzīvojumi’” ar slaveno aktieri Morgunovu pie stūres, tikpat slaveniem Vicinu un Ņikuļinu pasažieru lomās.

  Pats ražotājs kanādiešu kompānija “Bombardier” uzskata, ka tricikls ir kaut kas starp motociklu un autokabrioletu. Gan jau kaut kur pasaulē ir specializētie triciklu žurnāli, bet tur, kur to nav, par tricikliem parasti raksta motožurnālos, ne autožurnālos.


  Braukšanas īpatnībasUn tāpēc arī loģiski, ka tricikls “Can-Am Ryker Rally 900” Latvijā piedalās konkursā “Latvijas gada motocikls” nevis “Latvijas gada auto”. Ak, jā, vēl ir viedoklis, ka tricikls ir kvadricikls ar trijiem riteņiem, bet nu, nejauksim sev galvas.

  Bez oficiālās testu dienas man bija iespēja ar “Can-Am Ryker Rally 900” mērot distanci Rīga – Ķekava – Ikšķile – Inčukalns – Sigulda – Cēsis – Rīga. Šajos 300 kilometros nācu pie vairākām atziņām. Tricikls nav motocikls: sastrēgumos starp automobiļu rindām neizbrauksi, ja vien kāds speciāli nelaidīs, lai labāk redzētu, kas tas par “zvēru”. Platumā tomēr maza automobiļa gabarīti.

  Līkumos nekantējas kā motocikls, bet – kas atceras no bērnības – kā trīsritenis “Spārīte”. Gluži uz sāniem likt nav iespējams, bet bišku tomēr kantējas – nav nekāds kvadricikls, kuru līkumā apmest riņķī nav liela māka. Jāpiešaujas.

  Sākumā nesapratu, kāpēc tik biežo trāpu uz bedrēm. Instinktīvi laidu bedres priekšējiem riteņiem pa vidu kā automobilim un brīnījos, ka tajās trāpu ar aizmugurējo riteni… Bet tas taču ir tieši pa vidu! Tas nozīmē, ka akli braukt aiz automašīnām nevajadzētu.
  Kopumā pa Latvijas ceļiem pie vienādas meistarības, riska un ātruma ierobežojumu neievērošanas ar motociklu sanāk pārvietoties ātrāk nekā ar triciklu, izņemot uz laba, taisna asfalta bez daudziem citiem transporta līdzekļiem.

  Tricikli ir reti, tāpēc tevi ievēros un fotografēs. Tu vari braukt ar visprestižāko motociklu, bet ierindas Latvijas pilsonis tevi vairāk ievēros un novērtēs uz tricikla. To zināšanai, kam tas svarīgi. Tātad trešajam ritenim ir liela pievienotā vērtība.

  Liels mīnuss pilsētā: triciklu nevar novietot kā motociklu praktiski jebkur uz ietves, kur tas netraucē gājējus.

  Kam tricikls būtu derīgs

  Vispirms cilvēkiem cienījamos gados (un to rāda arī tirgus pasaulē), kas labā laikā vēlas ar komfortu paceļot – gan vienatnē, gan divatā.
  Tiem, kas dažādu iemeslu dēļ negrib motociklu: nav vadītāja tiesību; nav pārliecības, ka tiks galā; ir bailes utt.

  Tiem, kas grib motociklu, bet nevar ar to pabraukt: cienījamu gadu dēļ vai kādas slimības dēļ, kā rezultātā ir problēmas ar līdzsvaru vai kustībām. Uz tricikla atšķirībā no motocikla ķermenis tik aktīvi transporta līdzekļa vadīšanā nepiedalās. Starp citu, triciklam nepieciešamas autovadītāja tiesības. Ķivere gan, protams, jālieto.
  Tātad gan tūrisms, gan izklaide, gan nepieciešamība.

  “Can – Am” triciklu tirgotāju Latvijā,SIA “SDK pārstāvis Arnis Blodons aicina ļaudis nebaidītie no šiem mūsu valstī pagaidām tik retajiem braucamajiem. Tie ir ne tikai piemēroti un pat neaizvietojami zināmos apstākļos, bet arī uzticami. Kanādas kompānija “Bombardier” ražo arī lidmašīnas (tās ir mūsu pašu “AirBaltic” flotē), kvadriciklus, motorlaivas, kā arī sniega motociklus un ūdensmotocikli, kuriem ir tādi paši dzinēji kā tricikliem.

  Ar ko”Can-Am Ryker Rally 900″ īpašs

  Dažāda veida trīs riteņu braucamie sastopami jau kopš iekšdedzes dzinēju izgudrošanas pirmajiem gadiem: gan ar vienu riteni aizmugurē, gan priekšā. Starp citu, tiem, kam divi riteņi priekšā, ir stabilāki. Tādus modernus triciklus, kādus redzam pašlaik, ražo jau vismaz dažus gadu desmitus gan ASV, gan Japānā. Arī “Can – Am” klāsta tādi bijuši un ir. Pārsvarā tie ir konstruēti kā ekskluzīvi braucamie par attiecīgu cenu (šeit mēs, mēs, protams, nerunājam par dažādas izcelsmes lētiem kravas un arī pārvietošanās tricikliem, ar kuriem pilna Āzija) un domāti pārtikušiem ļaudīm un diez vai kā pirmais un vienīgais transporta līdzeklis. Līdz ar ko tie nevar būt ļoti izplatīti.

  Arī “Can – Am” ir tricikli, kas sasniedz pat 30 000 eiro cenu, tātad jauna dārga un jaudīga motocikla vai jaunas prestižas automašīnas cenā. Bet “Can-Am Ryker” ideja – lēts un vienlaikus moderns tricikls. “Can-Am Ryker Rally 900” cena Latvijā – 12 900 eiro, bet tā variantam ar 600 kubikcentimetru dzinēju – pat zem 10 000 eiro. Tātad cīņa par jauniem pircējiem, kuriem nevajag lētu lūzni, bet kuri ekskluzīvu atļauties nevar. Vai “Can-Am” tas izdevies, jāspriež pircējiem.

  Dizains moderns un agresīvs. Trīs cilindru 900 kubikcentimetru 77 zirgspēku dzinējs. Variators, kas nozīmē, ka ātrumi ar roku vai kāju nav jāslēdz – apsēdies, ieslēdz dzinēju un tikai griez rokturi. Nav rokas bremžu: ir tikai kājas pedālis, kas bremzēšanas spēku gudri sadala uz visiem trijiem riteņiem, atkarībā no situācijas. Ir stāvbremze. Trīs braukšanas režīmi, ABS, vilces un stabilitātes kontroles sistēmas. Viegli regulējama stūre. Septiņu litru bagāžnieks virs tricikla priekšgala. 20 litru degvielas bāka (patēriņš vidēji 4, 7 l/ 100km). Ir atpakaļgaita. Velkošais ritenis ir aizmugures, kuru ar dzinēju savieno kardāns, kas nav pat daudziem ekskluzīviem motocikliem.

  Ļoti ērti sēdēt un no malas labi izskatās – daudziem arī tas ir ļoti svarīgi. Kopumā man “Can-Am Ryker Rally 900” patika, bet diez vai pirkšu. Labi, saka A. Blodons, bet viņš redzot triciklu kā labu nomas mantu brīvdienām vai atvaļinājumam. Nu, tā jau cita lieta.

  Jaunie Can-Am Ryker modeļi ir klāt!
  Iespējams vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību
  Pieejams ar 600 un 900 kubikcentimetru dzinējiem
  Cena sākot no 9 999 EUR ar PVN
  Sīkāka informācija: http://www.sdk.lv/lv/product/category/CAN-AM+ROADSTER
  Nāc ciemos!
  Mūsu adrese: Rīga, Brīvības gatve 401
   
  Can-Am Trophy Latvija 2019
  Sacensību kalendārs

  CanAm Trophy Latvia Kauss 2019 

  18.05.2019 –      Dīķsalas Trophy
  22-23.06.2019 – Rugāji Trophy 2019
  20-21.07.2019 – Signāls EM Madona
  24.08.2019 –      Zante Trophy  Latvijas tūrisma kauss
  09.02.2019 – Nakts labirints
  13.04.2019 – Dubļu reids Trapenē
  17.05.2019 – Dīķsalas Trophy
  15.06.2019 – Rugāji trophy 2019
  20.07.2019 – Signāls EM Madona
  24.08.2019 – Zante Trophy
  21.09.2019 – Ērgļi Trophy 2019

  Kvadriciklu izpārdošana
  2018. gada kvadriciklu modeļu izpārdošana

  SIA "SDK" ir sagatavojis atlaides 2018.gada Can-Am kvadriciklu modeļiem.

  Nāciet ciemos un izvēlēties sev piemērotāko kvadriciklu!

  Mūsu adrese: Rīga, Brīvības gatve 401

  Latvija100
  Apsveikums

  Sveiciens Latvijai 100-gadē!

  IdeasMotors mobīlā aplikācija
  IdeasMotors ir mobilā aplikācija, kura nepieciešama ikvienam motocikla īpašniekam vai entuziastam. Tā apkopo vispasaules moto-pasākumus vienā aplikācijā.

  IdeasMotors ir mobilā aplikācija, kura nepieciešama ikvienam motocikla īpašniekam vai entuziastam. Tā apkopo vispasaules moto-pasākumus vienā aplikācijā. Uz doto brīdi tajā atrodami vairāk nekā 30 000 pasākumu sākot ar izstādēm, testa braucieniem, klubu sanāksmēm un beidzot ar pokera braucieniem, festivāliem un motociklu šoviem. Izmantojiet IdeasMotors, lai plānotu garākus izbraucienus un ceļojumus ar motociklu vai apmeklētu festivālus, kā arī piemājas pasākumus. Dalieties ar pasākumiem draugiem un ceļojiet kopā! Izmantojiet dinamisko karti kā arī navigāciju, lai nokļūtu sev vēlamajā galapunktā. Ar IdeasMotors padariet savu motociklista dzīves veidu aizraujošāku!

  Triumph_Scrambler XC_XE 1200
  par jaunajiem Triumph Scrambler XC un XE 1200 modeļiem

  Triumph Scrambler 1200 XC un XE – piedzīvojums ar tuksneša un klinšu piegaršu.

  Jaunā 2019 gada motsezona britu ražotāja Triumph apcirkņos nāk ar klasiska bezceļa tūrisma motocikla Triumph Scrambler 1200 XC un XE pieteikumu. Motocikli nobriedušam un pašpietiekamam braucējam, kuram līdz šim esošie “scrambler”produkti bija drusku par “īsu”. Ir dzirdētas piebildes par iepriekšējo 900 Street Scrambler versiju , “...jā, jauki bet drusku par mazu. Ja būtu drusku lielāks un jaudīgāks, tad gan”. Tad nu tas ir noticis.

         Jaunais Triumph Scrambler 1200 ir aprīkots ar 1200 cm3 dzinēju, tādu pašu kā Triumph Bonneville T120, tikai uzlabots. Divcilindru 270 grādu darba cikls, 89 Zs/7400 un 105 Nm / 3950, aprīkots ar 6 ātrumu transmisiju. Faktiski tas jau iesoļo Triumph Tiger segmentā, kur noteicošais ir ceļojuma kvalitāte ārpus ceļa ar novirzi “bezceļa piedzīvojums”. Jaunais Scrambler 1200 ir divās versijās XC – vairāk tūrismam un XE ekstrēmais tūrisms – sports. XC zemākais punkts no zemes virsmas ir 200 mm,  XE 250 mm. Aprīkoti ar abpusējiem Ohlins aizmugures amortizatoriem un regulējamo Showa priekšējo piekari ( XC  45 mm , bet XE 47 mm diametrā). Arī iespēju regulācija braukšanas ceļu izvēlē ir plaša. XC modelim izvēlne ir : ceļš (Road),lietus (Rain) , bezceļš (Off Road) , sports (Sport) ,braucēja iestatījumi ( Rider choise) + 6.iestatījums XE versijai- profesionālais bezceļš ( Offroad Pro). Pretizslīdes kontrole ( traction control) 5 pozīcijas, no kurām īpaši jāuzsver iespēja bremzēt izejot līkumu. ABS ietver trīs regulācijas. Jaunais TFT mērinstrumentu panelis ir aprīkots ar krāsaino šķidro kristālu displeju, kurš tapis sadarbībā ar GoPro. Tas ietver gan navigāciju , tiesa, ne trīsdimensionālo, bet Google grafiskās ikonas, gan GoPro vadības funkciju ar BlueTooth savienojumu. Spieķoti riteņi labākai bezceļa iespējai un priekšējais riteņa diametrs 21”perfektākai vadībai bezceļa apstākļos. Brembo ir parūpējies par bremžu kostrukciju. Priekšējie bremžu diski ir 320 mm , aizmugure aprīkota ar 255 mm platu darba virsmu. 2 klipši rūpējas par bremžu piespiešanu. Piedāvātais krāsojums XC modeļiem ir Jet Black/ Matt Black  (lakoti un matēti melns) Khaki green/Brooklands Green ( matēti un zāles zaļš) ; XE Fusion White/ Broklands green ( spilgti balts ar zāles zaļu)  Cobalt Blue/ Jet Black – ( dzidri zils/ lakoti melns).

  Kopumā ažiotāža par šiem modeļiem visos pasaules tirgos ir liela un ražotājs prognozē pieprasījuma pārākumu par piedāvājumu. Daudzās valstīs jau izdarītas rezervācijas, pirms zināma precīza tirgus cena, kuru ražotājs paziņos 2018.gada decembra mēnesī. Latvijas tirgus nav izņēmums. Pēc iepazīšanās klātienē, Londonas izstāžu hallē ExCell varam apgalvot, ka jauniee Triumph Scrambler 1200 XC un XE ir vieni no nopietnākajiem piedzīvojuma segmenta pārstāvjiem, ja izvēlaties ne tikai ceļot ar stilu , bet arī ar jaudu. Turklāt tiek piedāvāta iespēja motociklu aprīkot ar ceļojuma bagāžas aprīkojumu “Escape”. Triumph ražotājs ir paziņojis , ka atgriežas vēsturiskajā Baja 1000 rallijā ar Scrambler 1200 XE kuru vadīs kaskadieris un bezceļa/tuksneša sacīkšu braucējs Ernijs Vigils ( ernie Vigil).

  Piedāvājums ierobežots, piesaki tagad “Triumph Rīga”, Brīvības gatve 401, e-pasts [email protected]

  Triumph_Kurland
  Par pirmo Triumph Rīga pasākumu 15-16.septembris.

  Motocikli, džentlmeņu štelles un medījuma triumfs

  Jocīgi, ka dzīves gaitā nākas piedalīties dažādās avantūrās. Piemēram, kādu dienu Jūsu labākais draugs nopērk makšķeri, piepūšamo laivu un skat, pulksten piecos no rīta jūs abi Lielupei pa vidu ar bada pīckām rokā dreifējat. Kaut kas pazīstams, vai ne?  Ar motocikliem ir līdzīgi. Tie traucas garām Jums, nedaudz kaitina ar savu neatkarību pilsētas sastrēgumos, kamēr kādu dienu... Kādu dienu Jūs pats kļūstat par motobraucēju.

  Ar šādu domu, apvienojot miglainās Albionas ražojuma Triumph īpašniekus pēc ticības iezīmju kopuma, devāmies nelielā piedzīvojumā pa Latvijas ārēm.

  Ceļš no Rīgas 15 motociklu braucējiem veda pa Jūrmalciemu rudenīgi krāsaino serpentīnu, līdz pat Rideļu dzirnavām. Gleznaini romantiskā ezera krastā darbojošās dzirnas, kuru miltus aizvien izmanto vietējā krodziņa “Copes” ēdienos - zeltaini smaržīgas pankūkas ar zapti, gailenēm, putukrējumu. Kas var būt labāks par vēlajām brokastīm?

  Ceļš veda uz Mundigciemu, pie Arvīda, kurš kolekcionē atribūtiku, saistītu ar laiku ap II Pasaules karu. Motokolektīvam, sevišķi stiprajai pusei, interese bija neviltota. Arvīds, apveltīts ar laba stāstnieka talantu, izklaidēja ar ticamiem nostāstiem par purvos noslīkušiem kara tehnikas zelta krājumiem. “Gribi tici, gribi ne”, nosmīnēja vaigā stāstnieks.

  Latvijas rudens pelēkais lietus rasinot vietām pārvērta ceļu neliela izmēra upēs. Nav slikti laikapstākļi, ir nepiemērots apģērbs. Tā ir motobraucēju aksioma. Un punkts.

  Dundaga. Pils ar apmulsušiem norvēģu tūristiem un mums, motociklistiem. Mirkļa foto un dodamies pie vietējā mednieka Jura Janova, kurš sagaida ar smaidu, savu paziņu aktieri Uldi Dumpi un medību trofeju kolekciju. Dumpja kungs tik nosaka: “Ta ka tādi vācieši sabraukuši ar saviem motocikliem”, ir ar mieru kopbildes tapšanā atrasties starp braucējiem. Juris ņem grožus savās rokās, un starp medījumu desu, konservu, pašbrūvējuma “aplūkošanas” dzirdami medniekstāsti, jo “...mednieks nekad nemānās”. Piemēram par vistu vanagu, pūci, par to ka žēl bij pūces un kā tas viss beidzās vistu vanagam, kurš tagad rotā Jura kolekciju.

  Šlīteres bāka slejas skaisti, rudenīgi un nedaudz slapji, to kompensē sildīšanās īstā mednieku namiņā Miķeļtorņa apkaimē.

  Ar medījuma zupu (lasīt gaļas sautējumu), galda stāstiem, pie krāsns uguns tapa domubiedru grupa “Triumph Rīga Riders Club”. Dibināšanas datums - 2018. gada 15. septembris. “Meža dīvaiņiem” vajag visu oficiāli, nepietiek vienkārši braukt kopā un just plecu pie pleca motobiedru balstu.

  No rīta motoinstruktors un motokrosists Jānis Kļaviņš apmāca, iedīdot braukšanā pa bezceļu. Kā pacelt, kā pareizi braukt smiltīs ar 250 kg smagu moci, riepu spiediena izvēle un citas tikpat svarīgas lietas. Prakse tuvējā meža poligonā, un pirmie rezultāti – nolauzti “hēbeļi” izspiedējsviras sajūgam un bremzei. Tas pieder pie lietas.

  Atgriežoties caur Zemīti mājās ar pusdienu pieturu gleznainajā Jūrkalnes krasta “Zaķukrogā”, secinājums viens – nav labākas atpūtas, kā izbrauciens kopā ar draugiem, otrajām pusītēm uz motocikla. Tikai tad jūti, kā elpo ceļš un piedzīvojumu raibā virkne rada pozitīvu noskaņojumu pelēkajos vēlā rudens vakaros. Kā minēja viens no pasākuma jaunākajiem motobraucējiem aktieris Oskars Vīksne: “Šī brauciena vērtība ir to cilvēku saskarsmē, kuru starpā valda izpratne, pietāte un cieņa. Un jauki, ka to visu apvieno motocikls un nu arī klubs “Triumph Rīga Riders Club”.

  Pievienojies piedzīvojumiem un motocikls atbrīvos tavu apziņu pozitīvām emocijām.

  Bezceļu braukšanas svētki
  “Ērgļu Izaicinājums” nozīmē – džipi, kvadricikli, bezceļš, svētki, piedzīvojums, sports, tūrisms, satikšanās, prieks… Tik daudz labu apzīmējumu var attiecināt uz lielāko Latvijas 4×4 pasākumu, ko ik rudeni rīko “4×4 Centrs”!

  “Ērgļu Izaicinājums” nozīmē – džipi, kvadricikli, bezceļš, svētki, piedzīvojums, sports, tūrisms, satikšanās, prieks… Tik daudz labu apzīmējumu var attiecināt uz lielāko Latvijas 4×4 pasākumu, ko ik rudeni rīko “4×4 Centrs”! Šis gads nebūs izņēmums – 22. septembrī Ērgļos atkal tiksies visi, kuriem pilnpiedziņa ir atpūta, sports vai dzīvesveids! Kvadricikli, standarta pilnpiedziņas auto un bezceļu monstri – ikviens var atrast sev piemērotāko dalības veidu mūsu kopīgajos 4×4 svētkos!

  Svarīgākais par “Ērgļu Izaicinājumu 2018”

  “Ērgļu Izaicinājumā” ir iespēja piedalīties ar jebkādu pilnpiedziņas auto un moto tehniku – vieglo automašīnu vai kvadriciklu (arī Side By Side) un, atkarībā no noskaņojuma un pieredzes, izvēlēties sev piemērotāko dalību svētkos kādā no sešām dalībnieku grupām – “ATV”, “4×4 GeoFind”, “Ekspedīcija”, “Tūrisms”, “Izaicinājums” un “Sports”.
  Tāpat kā pagājušajā gadā, jau svētku rītā centīsimies ikvienu dalībnieku iepriecināt ar kādu dāvanu vai piemiņas lietu, bet galvenās balvas izloze (kurā var piedalīties ikviens dalībnieks!), notiks vakarā, apbalvošanas ceremonijas laikā. Kopējais pasākuma balvu fonds – vairāk kā 2500 eiro!

  Bezceļu braukšanas svētki “Ērgļu Izaicinājums 2018” programma

  Pasākumā ikvienam iespējams piedalīties vienā no sešām dalībnieku grupām:

  Pasākuma norises laiki un vieta

  Pasākuma Bāzes vieta (sākums un noslēgums) – viesnīca “Ērgļi” Ērgļos (www.erglihotel.lv), GPS koordinātes: N 56 54,037/ E 25 37,652. Šeit arī iespējams paēst un ērti pārnakšņot.

  Pieteikumi un dalības maksa

  Pieteikuma anketa un dalības maksa atrodama katras dalībnieku grupas aprakstā:
  → Pieteikums grupā ATV
  → Pieteikums grupā Tūrisms
  → Pieteikums grupā 4×4 GeoFind
  → Pieteikums grupā Ekspedīcija
  → Pieteikums grupā Izaicinājums
  → Pieteikums grupā Sports (arī Side By Side)

  • Grupa ATV. Ar kvadriciklu. Brauciens notiek tūrisma režīmā, kopīgā grupā, pa ainavisku un šķēršļiem bagātu maršrutu. → Vairāk informācijas par grupu ATV un pieteikšanās
  • Grupa Tūrisms. Brauciens ar standarta apvidus automašīnām (arī SUV) tūrisma režīmā pa interesantākajiem Ērgļu apkārtnes ceļiem un objektiem. Noteikti patiks arī ģimenēm ar bērniem! → Vairāk informācijas par grupu Tūrisms un pieteikšanās
  • Grupa 4x4GeoFind. Tūrisma sacensības ar standarta 4×4 transporta līdzekļiem (arī SUV), kur izšķirošs ir stūrmaņa (-u) darbs ar kartēm, leģendām un GPS navigāciju. → Vairāk informācijas par grupu 4×4 GeoFind un pieteikšanās
  • Grupa Ekspedīcija. Brauciens kopīgā grupā, ar sagatavotu apvidus automašīnu – vinča un/vai dubļu riepas obligātas. → Vairāk informācijas par grupu Ekspedīcija un pieteikšanās
  • Grupa Izaicinājums. Vispopulārākā dalībnieku grupa pieredzējušu bezceļu braucēju vidū, jo tieši šeit notiek īstie piedzīvojumi un jāpieņem (vai jāizlaiž!) organizatoru piedāvātie izaicinājumi! → Vairāk informācijas par grupu Izaicinājums un pieteikšanās
  • Grupa Sports. Sacensību trase ļoti līdzīga grupas Izaicinājums trasei, taču šajā grupā startējošie piedalās Latvijas Trofi-reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņā. Dalība šajās sacensībās noris saskaņā ar Tūrisma kausa nolikumiem (skatīt www.trofi.lv), šeit ir divas apakšgrupas: automašīnas un “Side By Side” kvadricikli. → Vairāk informācijas par grupu Sports un pieteikšanās
   • 8:30 – 9:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar kvadricikliem.
   • 8:30 – 10:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar automašīnām.
   • 10:30 Dalībnieku sapulce grupai ATV, brauciena sākums.
   • 11:00 Dalībnieku sapulce, brauciena/sacensību starts sākums automašīnām.
   • 18:00 Brauciena finišs grupām “Tūrisms” un “4×4 GeoFind”.
   • 18:30 Brauciena finišs kvadricikliem. Pirts.
   • 19:00 Rezultātu paziņošana grupai “4×4 GeoFind”, uzvarētāju apbalvošana.
   • no 19:00 Vakariņas.
   • no 19:30 Brauciena finišs grupām “Ekspedīcija”, “Izaicinājums” un “Sports”. Pirts.
   • 21:30 Rezultātu paziņošana grupām “Izaicinājums” un “Sports”, uzvarētāju apbalvošana. Vērtīgās balvas izloze visiem klātesošajiem.
   • 22:00 Saviesīgā daļa un svētku torte no biedrības “4×4 Centrs”!
  Autumn sale action Triumph
  Rudens izpārdošana Triumph motocikliem.

  Uz vietas esošo Triumph motociklu modeļu IZPĀRDOŠANAS akcijas cenas:

   

  1.Street Twin- 7599.00 Eur(test bike ,aprox 600 km.)

  2.Bonneville T120- 9990.00 Eur

  3.Bonneville T120 Black ( test bike , aprox 2990 km.)– 9990.00 Eur

  4.Truxton 1200 R -11990.00 Eur.

  5.Bonneville Street Cup - 8690.00 Eur.

  6.Street Scrambler-8990.00 Eur

  7.Speed Triple RS -12990.00 Eur

  8.Tiger 1200 XCA( test bike aprox 3999.km) – 15990.00 Eur

  9.Tiger 800 XRX Low (test bike ,aprox.3000.km)-9990.00 Eur

  10.Tiger 800 XCA – 12490.00 Eur

  11.Bonneville Bobber Black – 11490.Eur

  12.Bonneville Speedmaster -11490.Eur

   

  This is Autumn action prices for Triumph motorcycles models.

  Kool_Valmiera
  DUS atklāšana Valmierā.

  MC Bucefals DUS KOOL atklāšanas pasākumā Valmierā atzina Triumph Bonneville T120 par gana stilīgu braucamo. Paldies lielceļu džentlmeņiem par atzinību! 

  Gada_motocikls
  Par Gada Motociklu

  NOSKAIDROTI „LATVIJAS GADA MOTOCIKLS 2018” UZVARĒTĀJI

   

   

  “Latvijas Gada motocikls 2018” apbalvošanas ceremonija jau piekto reizi notika 2018. gada 21. augustā tirdzniecības centrā “Mols”, kurā paziņoja uzvarētājus no motociklu BMW, Harley Davidson, Can Am, Honda, Mash, Royal Enfield, Ducati, Triumph, Husqvarna, Moto Guzzi pārstāvniecībām,  pasniedzot juverielmākslinieka Oļega Auzera veidoto t/c “Mols””Latvijas gada motocikls”ceļojošo balvu.

   

  Noslēdzies ikgadējais žurnālistu un moto speciālistu balsojums. Noskaidroti „Latvijas Gada motocikls 2018” laureāti. Balsojumā bija pārstāvēti 2018. gada spēkrati no BMW, Harley Davidson, Ducati, Triumph, KTM, Can Am, Honda, SWM, Mash, Royal Enfield un Moto Guzzi  - kopā 21 modelis.

   

  Balsošanas rezultāti kategorijās:

   

   

  “Latvijas Gada kruizers 2018”:

  1. Honda GL 1800 Tour DCT - 14 balsis;

  2. BMW K1600 Grand America - 5 balsis;

  3. Can Am Spyder F3 Sport cruising- 1 balss.

   

  “Latvijas Gada Ielas motocikls 2018”:

   1. Honda CB1000R - 6 balsis;

   2. Ducati Scrambler 1100 Sport - 5 balsis;

   3. Husqvarna Vitpilen 400 - 4 balsis.

   

  “Latvijas Gada Piedzīvojuma (Adventure) motocikls 2018”:

  1. Honda Africa Twin Adventure Sports DTC - 7 balsis;

  2. Triumph Tiger 1200 - 6 balsis;

  3. BMW G310 GS - 4 balsis.

   

  “Latvijas Gada čopers/bobers 2018”:

  1. Harley Davidson Softail Sport Glide - 10 balsis;

  2. Triumph Bonneville Bobber - 9 balsis;

  3. Moto guzzi bobber – 0 balsu.

   

  “Latvijas Gada Scrambler 2018”:

  1. Ducati Scrambler 1100 Sport - 12 balsis;

  2. Husqvarna Vitpilen 400 - 7 balsis;

  3. Mash Scrambler Chromium 400 - 1 balss.

   

   

  “Latvijas Gada Mazais motocikls 2018 ( līdz 500 cm3):

  1. Husqvarna Vitipilen 400 - 12 balsis;

  2. BMW G310GS - 5 balsis;

  3. Mash Scrambler Chromium 400 - 1 balss.

   

  “Latvijas Tautas balsojums 2018”:

  1. BMW G310 GS (16,6%) – no 1561 balss;

  2. Honda GL1800 TOUR DTC (16,2%)- no 1561 balss;

  3. Ducati Scrambler 1100 Sport (11,8%) no 1561 balss.

   

  “Latvijas Gada motocikls 2018”:

  1. vieta -  Honda Africa Twin Adventure Sports DCT;

  2. vieta - Triumph Tiger 1200;

  3. vieta -  Ducati Scrambler 1100 Sport;

  3.vieta - BMW F 850 GS.

   

  Arnis Blodons, “Latvijas Gada motocikls 2018” organizators: “Piektais gads konkursam liecina par to, ka gan motopasaulei Latvijā, gan šīs zemes iemītniekiem ir interesants formāts, kurā var uzzināt par dažādu modeļu piemērotību Latvijai. Diemžēl jāatzīmē Latvijas īpatnība konkursu rezultātos – pateicoties ceļu seguma kvalitātei, šosejas motociklam ir grūti cerēt uz uzvaru konkursā. Pirmo trīs vietu ieguvēji ir piemēroti nelīdzenu ceļu šķērsošanai. Te vai nu jāmaina konkursa vērtējuma kritēriji vai, vislabāk, beidzot jāsaved kārtībā ceļu segums, par kuru maksājam nodevas. Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un ieguldīto laiku, darbu un entuziasmu.”

   

  Oskars Irbītis, “Latvijas gada motocikls 2018” padomes priekšsēdētājs:

  “Šī gada konkurss bija liels izaicinājums žūrijai – tik dažādi motocikli, dažādiem ceļiem un auditorijai. Žūrijai nebija viegli tos izvērtēt, par ko liecina arī balsojuma rezultāti. Nebija viena izteikta līdera un rezultāti mainījās ar katru nākamo balsotāju gan žūrijas balsojumā, gan tautas balsojumā. Šogad tauta izvēlējās cenā pieejamu un nelīdzenumiem piemērotu braucamo, bet žūrija vairāk skatījās uz lielās klases enduro motocikliem. 2018 gada uzvarētājs noteikti atbilst Latvijas situācijai – gan cenas, gan iespēju ziņā. Man ir patiess prieks par žūrijas profesionālo darbu un vērtējuma pamatotību, lai gan bezceļa tēma sāk dominēt.”

   

  Liene Karpova T/C „Mols” menedžere:

  “Esam patiesi gandarīti sadarboties ar „Latvijas Gada motocikls” komandu, jo t/c “Mols” klienti ir atzinīgi novērtējuši iespēju apskatīt “dzīvajā” visus jaunākos motociklu modeļus vienuviet! Titula pasniegšana kļuvusi par vienu no vasaras gaidītākajiem notikumiem gan pasākuma dalībniekiem, gan arī tirdzniecības centra apmeklētājiem. Arī šogad konkursa uzvarētājam – Honda Africa Twin Adventure Sports DTC – tika pasniegta īpašā tirdzniecības centra “Mols” ceļojošā balva „Latvijas Gada motocikls”, kuru veidojis latviešu juveliermākslinieks Oļegs Auzers.”

   

  Tehniskās žūrijas sarakstu, publikācijas un aprakstus par to, kā notika “Latvijas Gada motocikls 2018” vērtēšana,  var apskatīt www.gadamotocikls.lv; facebook.com – gada motocikls.

  Pagājušajā, 2017. gadā, pēc žūrijas balsojuma galveno balvu “t/c Mols Latvijas Gada motocikls 2017”  saņēma YAMAHA Tracer 700, 2.vieta KTM 1290 Adventure, 3.vieta BMW R1200GS. Tautas balsojumā uzvarēja HONDA Rebel 500.

   

  Triumph Tiger 1200
  raksts LA

   Par Lielo Tīģeri šeit: http://www.la.lv/vertejam-lielo-tigeri-motociklu-triumph-tiger-1200/

  Triumph_Tiger_Low_800
  LA.LV

  Par Triumph Tiger Low 800 :    http://m.la.lv/mazais-tigeris-iekoz-lielajam-bmw/

  triumph_arca
  Par Triumph Tiger 800 Low

  Artis Ozols, MCC "Patrioti"; motobiedrības "Durka Racing" dibinātājs: "Triumph Tiger 800 Low ir lielisks veids, kā baudīt atbūtas brīžus uz motocikla. Viegli vadāms, paklausīgs un piemērots izbraukumiem divām personām. Bija patiess prieks, kopā ar savu otru pusi pavizināties pa Latvija ārēm."

  Triumph Rīga
  Triumph Speed Triple RS

  "Triumph Speed Triple RS" 2018 - viens no jaudīgākajiem spēkratiem ielas motociklu segmenta pārstāvjiem "Triumph" paletē. 150 Zs/10 500; 117 Nm/7150.

  Šodien jau aplūkojams pie mums, Triumph Rīga, Brīvības 401. 

  Triumph Rīga
  Par pārstāvniecības "Triumph Rīga"darbības uzsākšanu

  Angļu motociklu pārstāvniecība „Triumph Rīga” ver durvis Latvijā.

  SIA „SDK” ieguvusi tiesības Latvijā un Lietuvā pārstāvēt vienu no vecākajiem motociklu zīmoliem tirgū „Triumph, tādēļ 2018. gada 14. jūnijā Rīgā, Brīvības gatvē 401 tika piestiprināta zīmola plāksne pie motociklu pārstāvniecības.

  Vēsturiski „Triumph Motorcycles” Ltd. dibināts 1902. gadā. Zīmolu 1983. gadā savā īpašumā ieguva un ražošanu Britu salās atjaunoja Džons Blūrs (John Bloor). Pēc pagājušā gada datiem (par 12 mēnešiem līdz septembrim) „Triumph Motorcycles” Ltd ir pārdevis 63400 vienību. Šodien kompānijā strādā ap 2000 darbinieku un uzņēmums ir stabili top 5 pasaules motociklu tirgū.

  “Triumph Motrcycles Ltd” ir viena no vadošajām motociklistu dzīvesstila noteicējām pasaulē. Ne velti tādas Holivudas filmas kā “Mežonis”(“Wild One”) ar Marlonu Brando galvenajā lomā, izmantoja “Triumph” ražoto spēkratu. Holivudas pirmā lieluma zvaigznes kā Džeims Dīns , Kianu Rīvs, Klints Īstvuds, Breds Pits, Hjū Lorijs, Toms Krūzs, Džordžs Klūnijs u.c. ir izvēlējušies tieši Bonneville modeli. Tas ir kā etalons motodžentlmenim, kā smokings motociklistam. Ja tev garderobē nav viens smokings, tad nevari sevi uzskatīt, ka esi gatavs savas dzīves dažādajiem pavērsieniem. Pagājušā gadsimta 50-60 gados tādi MC klubi, kā “Hells Angels”, savos spēkratos izmantoja Triumph Bonneville 500 mc3 dzinējus. Tie bija toreiz jaudīgākie un ātrākie moto tirgū. 1956 gadā 6.septembrī  Jūtas pavalstī ASV , Bonneville sālsezera klajumā pilots Džonijs Allens uzstādija absolūto pasaules ātruma rekordu 214,4 jūdzes stundā motociklam. Tā aprīkojumā bija ”Triumph” ražotais dzinējs. Ar šo brīdi dzima leģendārais “Triumph Bonneville”nosaukums.

   “Triumph” motocikls pulksteņu pasaulē būtu būtu salīdzināms ar “Rolex Oyster” . Lakonisks, vēsturisks, cauri laikmetiem, neprasot komentārus. Arī pirmās brīvvalsts laikos Latvijā Triumph motocikli bija pārstāvēti plašā klāstā.

   SIA „SDK” ir dibināta 1997. gadā, piedāvājot klientiem iegādāties kvalitatīvu tehniku izklaidei, darbam, lietošanai uz ūdens, sniegā un uz sauszemes. Šobrīd uzņēmums SIA „SDK” izplata arī Kanādas kompānijas „BRP” tehniku plašā klāstā no kvalitatīva ražotāja un pasaulē atzīta zīmola veikalā-salonā Brīvības gatvē 401, Rīgā. Serviss klientiem tiek nodrošināts Salamandras ielā 1, Rīgā.

  Vairāk : canamtrophy.lv; www.sdk.lv.

  SIA "SDK" rīkotās Can-Am demo dienas
  Š.g. 28. februārī tika aizvadītas Can-Am demo dienas Sporta kompleksā 333

  Š.g., 28. februārī,  trasē „333” notika SIA „SDK” rīkotā „Lielā Pastaiga „Plecs pie Pleca””  kopā ar  Can Am kvadriciklu modeļiem Traxter un Maverick - 2018. gada modeļu kvadriciklu „side by side” (paralēls sēdpozīcijas izvietojums) „BRP” produktu grupas Can Am izmēģinājumu braucieni medijiem un potenciālajiem lietotājiem.

  Žurnālistu un lietotāju vērtējumam tika nodoti kvadricikli sekojošās klasēs:

  SSV 4X4

  Utility (saimniecisks pielietojums):

  Can Am Traxter HD10 (71 Zs).

  Adventure (piedzīvojumu segments):

  Can Am Maverick Trail 800 (51 Zs);

  Can Am Maverick Trail 1000 (75 Zs).

  Sport:

  Can Am Maverick X3 900 turbo (172 Zs).

  Pasākuma “Liela Pastaiga “Plecs pie Pleca”” laikā, spītējot salam, žurnālisti izmēģināja diva tipa trases -  gan sniegu klāto pakalnu bezceļa, gan ledus un kupenu appūsto ātruma posmu. Kvadricikli ar paralēli novietotiem sēdekļiem (side by side) ir stabili ieņēmuši savu vietu BRP zīmola produktu klāstā, kas apmierina gan prasīgos saimniecību, mežkopības dienestu ļaudis, gan spēka struktūru specifiskās prasības, gan izklaides un sportiskas atpūtas cienītajus. Can Am Traxter modeļu pielietojums ir universāls. No mednieku nepieciešamības izvadāt ziemas periodā barību dzīvniekiem, gan medījuma izvešanai no meža, savukārt, lauku saimniecības īpašniekam noder tehnikas spēja pildīt neliela piemājas saimniecības traktora funkcijas. No piekabes, šķūra funkcijas līdz nelielu kravas pārvādājumu iespējām.

  Ģirts Rantiņš, SIA „SDK”: „Šodien Latvijā kvadriciklu patērētājs ir universālas tehnikas cienītājs. Mūsu klienta vēlme ir pēc iespējas daudzpusīgāka BRP produkta Can Am kvadriciklu tirgus segmenta izmantošana. Gan izklaidei, gan darbam. Ļoti nopietni uz šo tehnikas segmentu raugās speciālie dienesti - kā mežsaimnieki, tā arī spēka struktūru pārstāvji. Šodien iepazīstinājām mediju un  dažādu speciālo dienestu pārstāvjus ar kvadricikliem, kuriem sēdpozīcija ir kā bagijā, paralēli novietota. Tas dod komfortu un drošību, nezaudējot kvadricikla īpašības manevrētspējā”.

  Jaunais MAVERICK X3 XRC TURBO R
  172 zs un tikai 4,4 sek no 0-100 km/h

   

   

   

  Iebrauc ciemos, SDK jaunajā veikalā, Rīgā, Brīvības gatvē 401c!
  Jaunas plašākas telpas, vairāk tehnikas vienību, rezerves daļu, aksesuāru vienuviet

  Esiet laipni gaidīti mūsu jaunajās telpās, Rīgā, Brīvības gatvē 401c, kur izvietots plašs tehnikas klāsts, teju 30 jaunu tehnikas vienību, piedāvājam arī apģērbu, aksesuārus un rezerves daļas

  O' BRIEN starpsezonas izpārdošana
  Pasteidzies, nenokavē! Atlaides -25% -35% -50%

  Nāc uz SDK jaunajām telpām, Brīvības gatvi 401c un iegādājies O'BRIEN preces par īpašām akcijas cenām

  Jaunais MAVERICK TRAIL
  Pieejams ar divu veidu dzinējiem 800ccm (51zs) un 1000ccm (75zs)

  Pieejams ar divu veidu dzinējiem 800ccm (51zs) un 1000ccm (75zs), 25,4 cm klīrenss un jaunākās tehnoloģijas pilnpiedziņa ļaus iekarot jebkuras kalnu virsotnes

  Pagarinātā garantija + atlaides ūdensmotocikliem!

  Izcila iespēja no Sea-Doo, jo iegādājoties jebkuru ūdensmotociklu Jūs iegūstat 4 gadu garantiju, kā arī apskatiet mājaslapas sadaļu "Ūdensmotocikli", kur ir apskatāmi pieejamie ūdensmotociklu ar lielām atlaidēm!

  Lai nosvinētu Sea-Doo garantijas pagarināšanas akciju, SDK komanda piedāvā jums lielu atlaidi uz konkrētiem ūdensmotocikliem:
  1. Sea-Doo Spark 60 un 90 modeļiem
  2. Sea-Doo Spark Trixx modelim
  3. Sea-Doo GTR-X modelim
  4. Sea-Doo RXP-X 300 modelim
  5. Sea-Doo GTX Limited modelim

  2017 SCARAB LAIVAS
  Jaunās 2017. gada Scarab laivas

  Jaunās 2017. gada Scarab laivas 

  JAUNAIS MAVERICK X3
  Ātrāks kā jebkad un jebkur

  Ātrāks un jaudīgāks kā jebkad ar 154 zirgspēkiem

  JAUNAIS SPARK TRIXX
  Tagad Tu vari izklaidēties kā vēl nekad

  Braukšana vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša

  BRP rīkotie pasākumi
  BRP pasākumu kalendāra mājaslapa ir atvērta.

  Nāc un piesakies uz Brp rīkoto Can Am Spyder Grossglockner challenge izbraucienu pa Austrijas skaistajiem alpu kalniem un ezerainajām ielejām.  Vairāk info http://brpevents.com/

  Jaunais turbo Maverick
  Jaudīgāks vēl nav bijis.
  Jaunais Can Am MAVERICK X ds ir jaudīgākais "Side-by-side" kvadricikls tirgū. Aprīkots ar 131 zirgaspēku turbopūtes dzinēju un pielāgotu vadībāmību ērtākai braukšanai ekstremālākos apstākļos, šis "side by side" vienozīmīgi spēs apmierināt jūsu ar kārtīgu adrenalīna devu. Vairāk info par Maveric kvadricikliem uzzini mūsu veikalā vai saitē šeit
  jaunie 300 zirspēku ūdensmotocikli
  Sea Doo ir izlaidis jaunos RXP, RXT un GTX ūdensmotociklus ar nebijuši spēcīgiem dzinējiem -300zs

  Rotax 1630ccm Ace dzinēji ir jaunums  Sea Doo udens motociku industrijā, kuri ir atrodami jaunajos RXT, RXP un GTX modeļos. Lielā jauda apvienojumā ar dinamiskajām sporta udensmotociklu bāzēm jums dos vēl nebijušu pieredzi atputai vai sportam uz ūdens. Vairāk informācijas par ūdensmotocikliem jautājiet mūsu veikalā.

   

  Jaunie 2016. gada CAN AM kvadricikli ir klāt!
  Jauni modeļi un jaudīgāki dzinēji.

  Kvadriciklu saimei ir pievienojušies ''PRO'' specifikācijas kvadricikli,kuri ir aprīkoti ar Carlisle radiālajām riepām,pielāgotu, biezāku sēdekļu ādu,augstāk pārvietotām gaisa ieplūdes sistēmu un palielinātu amartizātoru gājienu, lai varētu pārvarēt lielākus šķēršļus un brauciens būtu komfortablāks.

  Kā arī 500cc un 800cc dzinēji aizvietoti ar jaudīgākajiem savā klasē 570cc un 850cc dzinējiem. Attiecīgi dodot 48zs un 78zs jaudu. 

  SEA DOO SAR
  Jaunums no SEA DOO

  Sea Doo SAR jeb "SEARCH AND RESCUE" ūdens motocikls ir paredzēts operatīvajiem dienestiem glābšanas operācijās uz ūdens. Aprīkots, tā lai spētu ātri un operatīvi nonākt pie cietušā un veikt visus nepieciešamos glābšanas darbus, lai tiktu glābta viņa dzīvība no briesmām.  155 zirgaspēku motors apvienojumā ar plato platformu padara ūdens motociklu labi manervēt spējīgu un stabilu arī ekstrēmos laikapstākļos. Augstas klases gumijas sānu borti, ļauj glābšanas darbiem norisināties arī lielu akmeņu vai citu cietu priekšmetu tuvumā, nebojājot ūdensmotocikla virsbūvi. Turbīnas ūdens sūknis ir aprīkots ar pret gružu iesūkšanas tehnoloģiju, tādējādi ar ūdens motociklu var pārvietoties arī pa aizaugušiem un samērā sekliem ūdeņiem.  Visas šīs un neskaitāmas citas īpašības padara šo motociklu par izcilu ātrās reaģēšanas glābšanas rīku. 

  Sīkāk par ūdens motociklu ir iespējams uzzināt mūsu veikalā. 

  Sīkāka specifikācija angļu valodā http://www.brp.com/sites/default/files/sea-doo_sar_specification_sheet_en.pdf

  SPYDER F3
  Spyder evolucija.

  CAN-AM jaunums. Jaunais Spyder F3 modelis. Jaunais spēcīgais un dinamiskais izskats vienozīmīgi pievērsīs garāmgājēju uzmanību. Ekskluzīvā UFit sistēma,kas atļauj tev pielāgot braukšanas pozīciju tieši tavam augumam,  braukšanu padara  ievērojami ērtāku un baudāmāku.  F3 nāks ar izvēli starp pusautomātisko un manuālo  ātrumkārbu. Vairāk informāciju par F3 jūs varat uzzināt mūsu salonā vai oficiālajā vietnē šeit

  Outlander L
  Svaigums CAN-AM produkcijā, jaunie Can Am Outlander L un Outlander L MAX

  Cel savas prasības, nevis cenu robežas. Iegūsti to pašu izcilo braukšanas pieredzi, ko spēj dot 
  CAN - AM kvadricikls par visdraudzīgāko cenu.

  Kvadricikli nāk ar 450cc un 500cc Rotax EFI 4-taktu dzinējiem.

  Vairāk informācija salonā vai oficiālajā vietnē šeit

  Produktu mūsu mājaslapā var apskatīt šeit

  LČ Ūdensslēpošanā 2014
  Noslēgusies "Jūrmalas Kausa" izcīņa ūdensslēpošanā.

  Labvēlīgie laikapstākļi, pozitīvi lādētie sportsti, atbalstītāji - visi bija sastopami vienuviet - Priedaines ūdensslēpošanas trasē. 
  Kā mums tur gāja? Ieskaties - https://www.facebook.com/143898785785878/photos/a.319713861537702.1073741842.143898785785878/319713878204367/?type=3&theater

  O`Brien slēpes - IZPĀRDOŠANA
  Visām O`Brien pāru un mono slēpēm atlaides 25% apmērā. Nāc un izvēlies sev tīkamākās!

  Cenas pāru slēpēm sākot no 190 EUR 119EUR

  O'BRIEN 2014
  Jaunā O'RIEN inventāra kolekcija jau veikala plauktos.

  Nāc un izvēlies! 

  JAUNAIS SEA-DOO SPARK

  Sasveicienies ar jauno Sea Doo Spark - jaunāko no Sea Doo ūdensmotociklu paaudzes.Tas ir viegli vadāms, rotaļīgs un vienozīmīgi sagādās Jums un Jūsu ģimenei un draugiem daudz aizraujošu mirkļu uz ūdens. Šim ūdensmotociklam ir vismazākais degvielas patēriņš - vidēji 6.5 litri stundā. Degvielas patēriņš ir zemākais no visiem pieejamajiem ūdensmotocikliem pasaules tirgū, tāpēc par degvielu tik pat kā nebūs jāuztraucās. Cena ir tik zema (sākot no 4900 EUR), ka parasta ūdensmotocikla vietā tu vari atļauties 2 jaunus šādus prieku sagādājošus aparātus!  Lielā krāsu un grafiku izvēle padarīs tavu ūdensmotocikla izvēli vēl unikālāku. Nāc un noskaidro par šo lielisko ūdensmotociklu sīkāk mūsu salonā! 
   

  Jaunais Can Am Outlander 6x6
  Jaunums no Can am - Outlander 6x6

  Jauda, parvietošanās brīvība, komforts, un daudzpusīga izmantojamība - šo visu jums sniegs jaunais Can Am  Outlander 1000 6x6. Jo smagāki braukšananas apstākļi, jo izteiktāk būs redzamas jaunā kvadracikla īpašības. Papildus ass aizmugurē apvienojumā ar spēcīgo Rotax V-Twin 1000 dzinēju ļaus jums parvietoties caur grūti caurbraucamām vietām daudz komfortablāk un vienkāršāk. Ideāls transportēšanas līdzeklis saimniecībās un jautrs un komfortabls braucamrīks izbraucieniem savvaļā. 

  APACHE 360
  Jaunums ATV kāpurķēžu komplekts Apache 360

  Jaunums ATV kāpurķēžu komplekts Apache 360
   

  BRP
  SDK veikalā ir nopērkami jaunie 2014. gada modeļi

  CAN-AM ATV un SIDE BY SIDE modeļi

  JAUNUMS! ČETRVIETĪGS SIDE BY SIDE - MAVERICK MAX

  Jaudīgākais un ērtākais no visiem četrvietīgajiem side by side tirgū. Ja vēlaties draugu lokā jautri pavadīt laiku un atpūsties pie dabas krūts, šis braucamrīks ir domāts tieši Jums! 

  SEA-DOO
  Pieejama jauna kolekcija

  SEA-DOO jaunā 2013. gada ūdensmotociklu kolekcija

  O'BRIEN 2013
  O'BRIEN inventāram jaunā 2013. gada kolekcija.

  Plašs preču sortiments un elastīgs cenu piedāvājums.

  BRP
  Pieejama jauna sniega motociklu kolekcija

  SKI-DOO & LYNX modeļiem

  Side by Side
  Jauns Side by Side Sniega kāpurķēžu komplekts par cenu 5500EUR ar pvn.

  Jauns Side by Side Sniega kāpurķēžu komplekts par cenu 5500EUR ar pvn.

  AKSESUĀRI
  Plašs piedāvajums un labas cenas gan jaunajiem, gan pagājušā gada aksesuāriem.

  Slēpes sākot no 99Ls

  Dēļi no 99Ls

  Slēpošanas gali no 19Ls

  Pūšļi no 49Ls

  Hidrotērpi no 49Ls

  O'BRIEN 2012
  O'BRIEN inventāram jaunā 2012. gada kolekcija.

  Plašs preču sortiments un elastīgs cenu piedāvājums.

  SKI-DOO
  SNIEGA MOTOCIKLU PĀRVIETOŠANAS UN GLABĀŠANAS RATI

  Akcijas cena 49Ls

  BALTIC BOAT SHOW 2012
  Nedēļas nogalē izstāžu centrā BT1 notika izstāde Baltic Boat Show 2012.

  Izstādē veiksmīgi piedalījās arī Sia "SDK".

  Pateicamies sadarbības partneriem un klientiem par atsaucību apmeklējot mūsu stendu.

  AXIS A20
  AXIS ir jauna budžeta klases ski&wake laivu līnija, kuras izstrādē un ražošanā piedalās pasaulē populāro ūdenssporta laivu ražotājs Malibu.

  AXIS laivu bāzes komplektācijā  ietilps visas nepieciešamās pamata opcijas, kas nepieciešamas, lai jūs varētu veiksmīgi nodarboties ar iemīļoto ūdenssporta veidu un nelauzīt galvu par papildaprīkojumu.

  CAN-AM ATV
  Jaunais OUTLANDER 1000

  Ar 82 zirgspēku jaudu, OUTLANDER 1000 ir jaudīgākais modelis ATV tirgū.

  MALIBU
  MALIBU WAKESETTER MXZ

  JAUNUMS no Malibu - WAKESETTER MXZ 2012.g.