Jaunumi

  Triumph Tiger 1200
  raksts LA

   Par Lielo Tīģeri šeit: http://www.la.lv/vertejam-lielo-tigeri-motociklu-triumph-tiger-1200/

  Triumph_Tiger_Low_800
  LA.LV

  Par Triumph Tiger Low 800 :    http://m.la.lv/mazais-tigeris-iekoz-lielajam-bmw/

  triumph_arca
  Par Triumph Tiger 800 Low

  Artis Ozols, MCC "Patrioti"; motobiedrības "Durka Racing" dibinātājs: "Triumph Tiger 800 Low ir lielisks veids, kā baudīt atbūtas brīžus uz motocikla. Viegli vadāms, paklausīgs un piemērots izbraukumiem divām personām. Bija patiess prieks, kopā ar savu otru pusi pavizināties pa Latvija ārēm."

  Triumph Rīga
  Triumph Speed Triple RS

  "Triumph Speed Triple RS" 2018 - viens no jaudīgākajiem spēkratiem ielas motociklu segmenta pārstāvjiem "Triumph" paletē. 150 Zs/10 500; 117 Nm/7150.

  Šodien jau aplūkojams pie mums, Triumph Rīga, Brīvības 401. 

  Triumph Rīga
  Par pārstāvniecības "Triumph Rīga"darbības uzsākšanu

  Angļu motociklu pārstāvniecība „Triumph Rīga” ver durvis Latvijā.

  SIA „SDK” ieguvusi tiesības Latvijā un Lietuvā pārstāvēt vienu no vecākajiem motociklu zīmoliem tirgū „Triumph, tādēļ 2018. gada 14. jūnijā Rīgā, Brīvības gatvē 401 tika piestiprināta zīmola plāksne pie motociklu pārstāvniecības.

  Vēsturiski „Triumph Motorcycles” Ltd. dibināts 1902. gadā. Zīmolu 1983. gadā savā īpašumā ieguva un ražošanu Britu salās atjaunoja Džons Blūrs (John Bloor). Pēc pagājušā gada datiem (par 12 mēnešiem līdz septembrim) „Triumph Motorcycles” Ltd ir pārdevis 63400 vienību. Šodien kompānijā strādā ap 2000 darbinieku un uzņēmums ir stabili top 5 pasaules motociklu tirgū.

  “Triumph Motrcycles Ltd” ir viena no vadošajām motociklistu dzīvesstila noteicējām pasaulē. Ne velti tādas Holivudas filmas kā “Mežonis”(“Wild One”) ar Marlonu Brando galvenajā lomā, izmantoja “Triumph” ražoto spēkratu. Holivudas pirmā lieluma zvaigznes kā Džeims Dīns , Kianu Rīvs, Klints Īstvuds, Breds Pits, Hjū Lorijs, Toms Krūzs, Džordžs Klūnijs u.c. ir izvēlējušies tieši Bonneville modeli. Tas ir kā etalons motodžentlmenim, kā smokings motociklistam. Ja tev garderobē nav viens smokings, tad nevari sevi uzskatīt, ka esi gatavs savas dzīves dažādajiem pavērsieniem. Pagājušā gadsimta 50-60 gados tādi MC klubi, kā “Hells Angels”, savos spēkratos izmantoja Triumph Bonneville 500 mc3 dzinējus. Tie bija toreiz jaudīgākie un ātrākie moto tirgū. 1956 gadā 6.septembrī  Jūtas pavalstī ASV , Bonneville sālsezera klajumā pilots Džonijs Allens uzstādija absolūto pasaules ātruma rekordu 214,4 jūdzes stundā motociklam. Tā aprīkojumā bija ”Triumph” ražotais dzinējs. Ar šo brīdi dzima leģendārais “Triumph Bonneville”nosaukums.

   “Triumph” motocikls pulksteņu pasaulē būtu būtu salīdzināms ar “Rolex Oyster” . Lakonisks, vēsturisks, cauri laikmetiem, neprasot komentārus. Arī pirmās brīvvalsts laikos Latvijā Triumph motocikli bija pārstāvēti plašā klāstā.

   SIA „SDK” ir dibināta 1997. gadā, piedāvājot klientiem iegādāties kvalitatīvu tehniku izklaidei, darbam, lietošanai uz ūdens, sniegā un uz sauszemes. Šobrīd uzņēmums SIA „SDK” izplata arī Kanādas kompānijas „BRP” tehniku plašā klāstā no kvalitatīva ražotāja un pasaulē atzīta zīmola veikalā-salonā Brīvības gatvē 401, Rīgā. Serviss klientiem tiek nodrošināts Salamandras ielā 1, Rīgā.

  Vairāk : canamtrophy.lv; www.sdk.lv.

  SIA "SDK" rīkotās Can-Am demo dienas
  Š.g. 28. februārī tika aizvadītas Can-Am demo dienas Sporta kompleksā 333

  Š.g., 28. februārī,  trasē „333” notika SIA „SDK” rīkotā „Lielā Pastaiga „Plecs pie Pleca””  kopā ar  Can Am kvadriciklu modeļiem Traxter un Maverick - 2018. gada modeļu kvadriciklu „side by side” (paralēls sēdpozīcijas izvietojums) „BRP” produktu grupas Can Am izmēģinājumu braucieni medijiem un potenciālajiem lietotājiem.

  Žurnālistu un lietotāju vērtējumam tika nodoti kvadricikli sekojošās klasēs:

  SSV 4X4

  Utility (saimniecisks pielietojums):

  Can Am Traxter HD10 (71 Zs).

  Adventure (piedzīvojumu segments):

  Can Am Maverick Trail 800 (51 Zs);

  Can Am Maverick Trail 1000 (75 Zs).

  Sport:

  Can Am Maverick X3 900 turbo (172 Zs).

  Pasākuma “Liela Pastaiga “Plecs pie Pleca”” laikā, spītējot salam, žurnālisti izmēģināja diva tipa trases -  gan sniegu klāto pakalnu bezceļa, gan ledus un kupenu appūsto ātruma posmu. Kvadricikli ar paralēli novietotiem sēdekļiem (side by side) ir stabili ieņēmuši savu vietu BRP zīmola produktu klāstā, kas apmierina gan prasīgos saimniecību, mežkopības dienestu ļaudis, gan spēka struktūru specifiskās prasības, gan izklaides un sportiskas atpūtas cienītajus. Can Am Traxter modeļu pielietojums ir universāls. No mednieku nepieciešamības izvadāt ziemas periodā barību dzīvniekiem, gan medījuma izvešanai no meža, savukārt, lauku saimniecības īpašniekam noder tehnikas spēja pildīt neliela piemājas saimniecības traktora funkcijas. No piekabes, šķūra funkcijas līdz nelielu kravas pārvādājumu iespējām.

  Ģirts Rantiņš, SIA „SDK”: „Šodien Latvijā kvadriciklu patērētājs ir universālas tehnikas cienītājs. Mūsu klienta vēlme ir pēc iespējas daudzpusīgāka BRP produkta Can Am kvadriciklu tirgus segmenta izmantošana. Gan izklaidei, gan darbam. Ļoti nopietni uz šo tehnikas segmentu raugās speciālie dienesti - kā mežsaimnieki, tā arī spēka struktūru pārstāvji. Šodien iepazīstinājām mediju un  dažādu speciālo dienestu pārstāvjus ar kvadricikliem, kuriem sēdpozīcija ir kā bagijā, paralēli novietota. Tas dod komfortu un drošību, nezaudējot kvadricikla īpašības manevrētspējā”.

  Jaunais MAVERICK X3 XRC TURBO R
  172 zs un tikai 4,4 sek no 0-100 km/h

   

   

   

  Iebrauc ciemos, SDK jaunajā veikalā, Rīgā, Brīvības gatvē 401c!
  Jaunas plašākas telpas, vairāk tehnikas vienību, rezerves daļu, aksesuāru vienuviet

  Esiet laipni gaidīti mūsu jaunajās telpās, Rīgā, Brīvības gatvē 401c, kur izvietots plašs tehnikas klāsts, teju 30 jaunu tehnikas vienību, piedāvājam arī apģērbu, aksesuārus un rezerves daļas

  O' BRIEN starpsezonas izpārdošana
  Pasteidzies, nenokavē! Atlaides -25% -35% -50%

  Nāc uz SDK jaunajām telpām, Brīvības gatvi 401c un iegādājies O'BRIEN preces par īpašām akcijas cenām

  Jaunais MAVERICK TRAIL
  Pieejams ar divu veidu dzinējiem 800ccm (51zs) un 1000ccm (75zs)

  Pieejams ar divu veidu dzinējiem 800ccm (51zs) un 1000ccm (75zs), 25,4 cm klīrenss un jaunākās tehnoloģijas pilnpiedziņa ļaus iekarot jebkuras kalnu virsotnes

  Can-Am jauno 2018 gada modeļu prezentācija
  Jaunākie 2018 gada modeļi apskatāmi pie mums, jaunajās telpās Rīgā, Brīvības gatvē 401C


   

   

  Pagarinātā garantija + atlaides ūdensmotocikliem!

  Izcila iespēja no Sea-Doo, jo iegādājoties jebkuru ūdensmotociklu Jūs iegūstat 4 gadu garantiju, kā arī apskatiet mājaslapas sadaļu "Ūdensmotocikli", kur ir apskatāmi pieejamie ūdensmotociklu ar lielām atlaidēm!

  Lai nosvinētu Sea-Doo garantijas pagarināšanas akciju, SDK komanda piedāvā jums lielu atlaidi uz konkrētiem ūdensmotocikliem:
  1. Sea-Doo Spark 60 un 90 modeļiem
  2. Sea-Doo Spark Trixx modelim
  3. Sea-Doo GTR-X modelim
  4. Sea-Doo RXP-X 300 modelim
  5. Sea-Doo GTX Limited modelim

  2017 SCARAB LAIVAS
  Jaunās 2017. gada Scarab laivas

  Jaunās 2017. gada Scarab laivas 

  JAUNAIS MAVERICK X3
  Ātrāks kā jebkad un jebkur

  Ātrāks un jaudīgāks kā jebkad ar 154 zirgspēkiem

  JAUNAIS SPARK TRIXX
  Tagad Tu vari izklaidēties kā vēl nekad

  Braukšana vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša

  Can-Am 2017 jauno modeļu prezentācija
  Jaunākie 2017 gada modeļi ietver vairāk specializētas paketes, lielisku vērtību un uzlabotu veiktspēju.

  Jaunākie 2017 gada modeļi ietver vairāk specializētas paketes, lielisku vērtību un uzlabotu veiktspēju.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  BRP rīkotie pasākumi
  BRP pasākumu kalendāra mājaslapa ir atvērta.

  Nāc un piesakies uz Brp rīkoto Can Am Spyder Grossglockner challenge izbraucienu pa Austrijas skaistajiem alpu kalniem un ezerainajām ielejām.  Vairāk info http://brpevents.com/

  Jaunais turbo Maverick
  Jaudīgāks vēl nav bijis.
  Jaunais Can Am MAVERICK X ds ir jaudīgākais "Side-by-side" kvadricikls tirgū. Aprīkots ar 131 zirgaspēku turbopūtes dzinēju un pielāgotu vadībāmību ērtākai braukšanai ekstremālākos apstākļos, šis "side by side" vienozīmīgi spēs apmierināt jūsu ar kārtīgu adrenalīna devu. Vairāk info par Maveric kvadricikliem uzzini mūsu veikalā vai saitē šeit
  jaunie 300 zirspēku ūdensmotocikli
  Sea Doo ir izlaidis jaunos RXP, RXT un GTX ūdensmotociklus ar nebijuši spēcīgiem dzinējiem -300zs

  Rotax 1630ccm Ace dzinēji ir jaunums  Sea Doo udens motociku industrijā, kuri ir atrodami jaunajos RXT, RXP un GTX modeļos. Lielā jauda apvienojumā ar dinamiskajām sporta udensmotociklu bāzēm jums dos vēl nebijušu pieredzi atputai vai sportam uz ūdens. Vairāk informācijas par ūdensmotocikliem jautājiet mūsu veikalā.

   

  Jaunie 2016. gada CAN AM kvadricikli ir klāt!
  Jauni modeļi un jaudīgāki dzinēji.

  Kvadriciklu saimei ir pievienojušies ''PRO'' specifikācijas kvadricikli,kuri ir aprīkoti ar Carlisle radiālajām riepām,pielāgotu, biezāku sēdekļu ādu,augstāk pārvietotām gaisa ieplūdes sistēmu un palielinātu amartizātoru gājienu, lai varētu pārvarēt lielākus šķēršļus un brauciens būtu komfortablāks.

  Kā arī 500cc un 800cc dzinēji aizvietoti ar jaudīgākajiem savā klasē 570cc un 850cc dzinējiem. Attiecīgi dodot 48zs un 78zs jaudu. 

  SEA DOO SAR
  Jaunums no SEA DOO

  Sea Doo SAR jeb "SEARCH AND RESCUE" ūdens motocikls ir paredzēts operatīvajiem dienestiem glābšanas operācijās uz ūdens. Aprīkots, tā lai spētu ātri un operatīvi nonākt pie cietušā un veikt visus nepieciešamos glābšanas darbus, lai tiktu glābta viņa dzīvība no briesmām.  155 zirgaspēku motors apvienojumā ar plato platformu padara ūdens motociklu labi manervēt spējīgu un stabilu arī ekstrēmos laikapstākļos. Augstas klases gumijas sānu borti, ļauj glābšanas darbiem norisināties arī lielu akmeņu vai citu cietu priekšmetu tuvumā, nebojājot ūdensmotocikla virsbūvi. Turbīnas ūdens sūknis ir aprīkots ar pret gružu iesūkšanas tehnoloģiju, tādējādi ar ūdens motociklu var pārvietoties arī pa aizaugušiem un samērā sekliem ūdeņiem.  Visas šīs un neskaitāmas citas īpašības padara šo motociklu par izcilu ātrās reaģēšanas glābšanas rīku. 

  Sīkāk par ūdens motociklu ir iespējams uzzināt mūsu veikalā. 

  Sīkāka specifikācija angļu valodā http://www.brp.com/sites/default/files/sea-doo_sar_specification_sheet_en.pdf

  SPYDER F3
  Spyder evolucija.

  CAN-AM jaunums. Jaunais Spyder F3 modelis. Jaunais spēcīgais un dinamiskais izskats vienozīmīgi pievērsīs garāmgājēju uzmanību. Ekskluzīvā UFit sistēma,kas atļauj tev pielāgot braukšanas pozīciju tieši tavam augumam,  braukšanu padara  ievērojami ērtāku un baudāmāku.  F3 nāks ar izvēli starp pusautomātisko un manuālo  ātrumkārbu. Vairāk informāciju par F3 jūs varat uzzināt mūsu salonā vai oficiālajā vietnē šeit

  Outlander L
  Svaigums CAN-AM produkcijā, jaunie Can Am Outlander L un Outlander L MAX

  Cel savas prasības, nevis cenu robežas. Iegūsti to pašu izcilo braukšanas pieredzi, ko spēj dot 
  CAN - AM kvadricikls par visdraudzīgāko cenu.

  Kvadricikli nāk ar 450cc un 500cc Rotax EFI 4-taktu dzinējiem.

  Vairāk informācija salonā vai oficiālajā vietnē šeit

  Produktu mūsu mājaslapā var apskatīt šeit

  LČ Ūdensslēpošanā 2014
  Noslēgusies "Jūrmalas Kausa" izcīņa ūdensslēpošanā.

  Labvēlīgie laikapstākļi, pozitīvi lādētie sportsti, atbalstītāji - visi bija sastopami vienuviet - Priedaines ūdensslēpošanas trasē. 
  Kā mums tur gāja? Ieskaties - https://www.facebook.com/143898785785878/photos/a.319713861537702.1073741842.143898785785878/319713878204367/?type=3&theater

  O`Brien slēpes - IZPĀRDOŠANA
  Visām O`Brien pāru un mono slēpēm atlaides 25% apmērā. Nāc un izvēlies sev tīkamākās!

  Cenas pāru slēpēm sākot no 190 EUR 119EUR

  O'BRIEN 2014
  Jaunā O'RIEN inventāra kolekcija jau veikala plauktos.

  Nāc un izvēlies! 

  JAUNAIS SEA-DOO SPARK

  Sasveicienies ar jauno Sea Doo Spark - jaunāko no Sea Doo ūdensmotociklu paaudzes.Tas ir viegli vadāms, rotaļīgs un vienozīmīgi sagādās Jums un Jūsu ģimenei un draugiem daudz aizraujošu mirkļu uz ūdens. Šim ūdensmotociklam ir vismazākais degvielas patēriņš - vidēji 6.5 litri stundā. Degvielas patēriņš ir zemākais no visiem pieejamajiem ūdensmotocikliem pasaules tirgū, tāpēc par degvielu tik pat kā nebūs jāuztraucās. Cena ir tik zema (sākot no 4900 EUR), ka parasta ūdensmotocikla vietā tu vari atļauties 2 jaunus šādus prieku sagādājošus aparātus!  Lielā krāsu un grafiku izvēle padarīs tavu ūdensmotocikla izvēli vēl unikālāku. Nāc un noskaidro par šo lielisko ūdensmotociklu sīkāk mūsu salonā! 
   

  Jaunais Can Am Outlander 6x6
  Jaunums no Can am - Outlander 6x6

  Jauda, parvietošanās brīvība, komforts, un daudzpusīga izmantojamība - šo visu jums sniegs jaunais Can Am  Outlander 1000 6x6. Jo smagāki braukšananas apstākļi, jo izteiktāk būs redzamas jaunā kvadracikla īpašības. Papildus ass aizmugurē apvienojumā ar spēcīgo Rotax V-Twin 1000 dzinēju ļaus jums parvietoties caur grūti caurbraucamām vietām daudz komfortablāk un vienkāršāk. Ideāls transportēšanas līdzeklis saimniecībās un jautrs un komfortabls braucamrīks izbraucieniem savvaļā. 

  APACHE 360
  Jaunums ATV kāpurķēžu komplekts Apache 360

  Jaunums ATV kāpurķēžu komplekts Apache 360
   

  BRP
  SDK veikalā ir nopērkami jaunie 2014. gada modeļi

  CAN-AM ATV un SIDE BY SIDE modeļi

  JAUNUMS! ČETRVIETĪGS SIDE BY SIDE - MAVERICK MAX

  Jaudīgākais un ērtākais no visiem četrvietīgajiem side by side tirgū. Ja vēlaties draugu lokā jautri pavadīt laiku un atpūsties pie dabas krūts, šis braucamrīks ir domāts tieši Jums! 

  SEA-DOO
  Pieejama jauna kolekcija

  SEA-DOO jaunā 2013. gada ūdensmotociklu kolekcija

  O'BRIEN 2013
  O'BRIEN inventāram jaunā 2013. gada kolekcija.

  Plašs preču sortiments un elastīgs cenu piedāvājums.

  BRP
  Pieejama jauna sniega motociklu kolekcija

  SKI-DOO & LYNX modeļiem

  Side by Side
  Jauns Side by Side Sniega kāpurķēžu komplekts par cenu 5500EUR ar pvn.

  Jauns Side by Side Sniega kāpurķēžu komplekts par cenu 5500EUR ar pvn.

  AKSESUĀRI
  Plašs piedāvajums un labas cenas gan jaunajiem, gan pagājušā gada aksesuāriem.

  Slēpes sākot no 99Ls

  Dēļi no 99Ls

  Slēpošanas gali no 19Ls

  Pūšļi no 49Ls

  Hidrotērpi no 49Ls

  O'BRIEN 2012
  O'BRIEN inventāram jaunā 2012. gada kolekcija.

  Plašs preču sortiments un elastīgs cenu piedāvājums.

  SKI-DOO
  SNIEGA MOTOCIKLU PĀRVIETOŠANAS UN GLABĀŠANAS RATI

  Akcijas cena 49Ls

  BALTIC BOAT SHOW 2012
  Nedēļas nogalē izstāžu centrā BT1 notika izstāde Baltic Boat Show 2012.

  Izstādē veiksmīgi piedalījās arī Sia "SDK".

  Pateicamies sadarbības partneriem un klientiem par atsaucību apmeklējot mūsu stendu.

  AXIS A20
  AXIS ir jauna budžeta klases ski&wake laivu līnija, kuras izstrādē un ražošanā piedalās pasaulē populāro ūdenssporta laivu ražotājs Malibu.

  AXIS laivu bāzes komplektācijā  ietilps visas nepieciešamās pamata opcijas, kas nepieciešamas, lai jūs varētu veiksmīgi nodarboties ar iemīļoto ūdenssporta veidu un nelauzīt galvu par papildaprīkojumu.

  CAN-AM ATV
  Jaunais OUTLANDER 1000

  Ar 82 zirgspēku jaudu, OUTLANDER 1000 ir jaudīgākais modelis ATV tirgū.

  MALIBU
  MALIBU WAKESETTER MXZ

  JAUNUMS no Malibu - WAKESETTER MXZ 2012.g.