Triumph Rocket 3 prezentācija – SDK
Triumph Rocket 3 prezentācija

Triumph Rocket 3 prezentācija

2020.gada jaunā Triumph Rocket 3 modeļa prezentācija

  “Triumph Rīga” šodien, 13.februārī, prezentēja britu zīmola Triumph jaunāko, lielāko pasaulē sērijveida motocikla Triumph Rocket 3 Baltijā. Tas notika SIA “SDK” telpās ,Brīvības gatvē 401, Rīgā.
Triumph Rocket 3 ražošana tika uzsākta pirms 16 gadiem, un tālajā 2004. gadā tas bija lielākais sērijveida motocikls pēc dzinēja apjoma pasaulē. Tagad otrās paaudzes “Rocket 3 R” un “Rocket 3 GT” ir jauna leģenda ar uzlabotiem jaudas parametriem un svaru. Jānis Rozītis par jauno motociklu bija lakonisks: " Elektroniskos ierobežotājus var atslēgt? Jā? Tad normāls mocis." Pauls Timrots no "Zebra" uzreiz deva savu ieskatu - " Tuklais Triumfs". Motocikls ar svaru un jaudu". SIA "SDK" finanšu vadītājs Ģirts Rantiņš:" "Triumph" zīmolu pārstāvam jau pusotru gadu un šai laikā esam Latvijas tirgū pārdevuši ap 50 spēkratu. No hobija tas īsā laikā kļuvis par stabilu produktu tirgū. Tātad esam šeit ilgtermiņā. Jaunais Triumph Rocket 3 R un GT versija ir nopietns motocikls nobriedušam braucējam".
Ar pasaulē lielāko ražošanā esošo motocikla dzinēju 2500 cm3, jaunais “Rocket 3 R” un “Rocket 3 GT” nodrošina lielāku jaudu, salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi 167 zs/6000 un par 11% un labāku griezes momentu - 221Nm @ 4000 apgr, apvienojot iespaidīgo muskuļoto eksterjeru un lakonisko stilu, ieskaitot jaunāko elektronisko tehnoloģiju sasniegumus motocikla vadības aprīkojumā 2020. gada sezonā.
1. Rocket 3 R – motocikls pilsētai, ielas manevrētspējai un jaudīgam paātrinājumam;
2. Rocket 3 GT – motocikls ceļojumiem, ar komfortablu sēdpozīciju un un relaksētu kāju balstu vadību.
Kā jau jaudīgam motociklam, tas ieturēts muskoļotā torsā un izpildīts lieliskā stilā. Priekšējie jaudīgas gaismas lukturi, novatoriski skulpturāla 3 kanālu izplūdes sistēma, slēpti salokāmi kāju balsti un efektīga dizaina alumīnija riteņu diski ar iespaidīgu 240 mm aizmugurējo riepas izmēru. Komfortabls un maināms divvietīgs un vienvietīgs sēdeklis nodrošina gan labsajūtu solo braucienam, gan ceļojumam divatā. Būtiski, ka transformācija neprasa lielas piepūles.
Monobloka bremzes un regulējama Showa piekare. Ride-gain tehnoloģija, ieskaitot otrās paaudzes TFT instrumentu vadību ar izgaismoti slēdžiem, optimizēta ABS un dzinēja vadība, četri braukšanas režīmi (Road, Rain, Sport un Rider constructable), moderns, visaptverošs apgaismojums, kalnu bremze, kruīza kontrole, bezkontakta atslēgas savienojums. Abu motociklu modeļu mērķauditorija ir aktīvs, veiksmīgs un atraktīvs braucējs, kuram patīk gan individuāli izbraucieni, gan ceļojumi kolektīvā grupā.
Triumph Rocket3 R / GT piedāvā izbaudīt spēka pilnu braucienu, bez saspringuma un ar pārliecību.
Motocikla cena ir Triumph Rocket3 R – 22 999 Eur un Rocket3 GT – 23 999 Eur.
”Triumph Rīga” savu darbību uzsāka 2018. gada 14.jūnijā un pārstāv Latvijā, Lietuvā vienu no pasaules vecākajiem motociklu ražotāja zīmoliem “Triumph Motorcycles LTD”, kurš dibināts 1902. gadā Apvienotajā Karalistē. Šodien tas ir viens no lielākajiem britu ražotājiem un 2019. gada pārdoto motociklu skaits pasaulē pimo reizi sasniedza 67 000, kas ir par 3,5% labāks rādītājs nekā 2018. gadā. SIA “SDK ” iekļāvis savā spektrā motociklu zīmola tirgotāju “Triumph Rīga” ( darbība uzsākta 2018.gada 14.jūnijā) un pats uzņēmums dibināts 1997. gadā, lai izplatītu Latvijā kvalitatīvu tehniku darbam un atpūtai uz ūdens, zemes un sniega.