Par Mums – SDK

Par Mums

SIA "SDK"    |   BRP Centrs    |    Triumph Rīga
 

Tehnika darbam un izklaidei

Uzņēmums SIA "SDK" ir dibināts 1997.gadā ar mērķi piedāvāt saviem klientiem iegādāties kvalitatīvu tehniku darbam un izklaidei - izmantošanai uz ūdens, sniegā, bezceļos un uz šosejas. Šobrīd nodrošinām tehnikas piegādes no pasaulē atzītu ražotāju noliktavām. Visai tehnikai tiek nodrošināta garantija, serviss, tehniskā apkope kā arī nesezonas uzglabāšana. Servisa speciālisti reagulāri piedalās rūpnīcu organizētajās apmācībās, papildinot savas zināšanas.  

BRP (Bombardier Recreational Products Inc.

BRP rūpnīcas vadošo un atšķirīgo produktu portfelis ietver SKI-DOO un LYNX sniega motociklus, SEA-DOO ūdens transportlīdzekļus, CAN-AM apvidus un bezceļa transportlīdzekļus, EVINRUDE un ROTAX jūras vilces sistēmas kā arī Rotax motori kartingiem, motocikliem un atpūtas lidmašīnām un cita tehnika.  

Fakti. 
1937.gadā Džozefam Armandam Bombardjē tiek piešķirts patents pirmajam transportlīdzeklim, kas var pārvietoties pa sniegu. 1942. gadā viņš nodibina savu uzņēmumu: L’Auto-Neige Bombardier Limité. Vairākus gadus strādājot pie produkta tehniskajām un dizaina īpašībām, 1959. gadā pasaulei tiek izrādīts pirmais Ski-Doo, kuru jau darbina Rotax motors. Šis novatoriskais produkts aizsāk jaunu sporta veidu.

 

Šobrīd BRP rūpnīcas atrodas Kanādā, ASV, Meksikā, Somijā un Austrijā. BRP var lepoties ar savu inovāciju kultūru, kas koncentrējas uz tādu dizainu un tādu tehnoloģiju attīstību, kas vienmēr ir efektīvākas, tīrākas un videi draudzīgākas nekā iepriekš. Izmantojot vairāku mūsdienīgu pētniecības un attīstības objektu resursus, saglabā līderpozīcijas savās nozarēs.

 

Angļu klasika - Triumph motocikli

Kopš 2018.gada SIA "SDK" pieder tiesības tirgot vienu no senākajiem ielas motociklu zīmoliem - TRIUMPH. Šie angļu motocikli izceļas ne tikai ar savu ilgtermiņa klasisko un augsto standartu latiņu, bet arī ar piedāvājumu piedzīvojumu cienītājiem un lielpilsētas vides lietotājiem. Mūsdienās motocikls ir ikdienas transports pilsētvidei, kā arī sabiedrotais nedēļas nogalei.

Veikalā nodrošināts arī plašs aksesuāru un apģērbu līnijas klāsts, kas pasvītro ne tikai stila un dizaina kvalitāti "Triumph” zīmolam, bet norāda uz tā vēsturisko izcelsmi, tradīcijām un džentlmeniski sportisko garu.

Fakti. 
"Triumph Motorcycles” Ltd. dibināts 1902. gadā un nosaukumu 1983. gadā savā īpašumā ieguva un ražošanu Britu salās atjaunoja Džons Blūrs (John Bloor). Pēc 2017.gada datiem "Triumph Motorcycles” Ltd ir pārdevis 63400 vienību. Šodien kompānijā strādā ap 2000 darbinieku.

 

Pārējie zīmoli, aprīkojums un aksesuāri

Uzņēmuma piedāvātās tehnikas klāstā ir atrodami arī citi zīmoli:

  • MONTEREY kuteri un motorlaivas; 
  • MALIBU, AXIS ūdensslēpošanas un veikborda motorlaivas.
 

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu tehnikas izmantošanu, papildus tiek piedāvāti arī dažādi aprīkojumi un aksesuāri:   

  • TIKI TREILER un RUSSO BALT piekabes; 
  • MONSTER TOWER torņus, kas nodrošina pareizu un kvalitatīvu veikošanu;
  • O’BRIEN ūdensslēpošanas un veikošanas inventārs, SUP dēļi;
  • JET PILOTS sporta apģerbi, hidrotērpi un aksesuāri. 
 
Laipni lūgti SIA "SDK" veikalā-salonā Brīvības gatvē 401, Rīgā, kur iespējams aplūkot piedāvāto tehniku.